fbpx

HoroskolaMamut

Logo_transparent

Competition climbing team

“Competition climbing team” je projekt tréninkové skupiny soutěžního lezení mládeže. Máme dostatek zkušeností a víme, jak pracovat s mladými talentovanými dětmi, které chtějí soutěžit ve sportovním lezení. Dokázali jsme dostat sourozence Libora a Lucku Hrozovi do absolutní světové špičky ve svých lezeckých disciplínách.

 

Pokud chcete, abychom pomohli i Vašemu dítěti ke stupňům vítězů, spojte se s námi. Forma spolupráce může být velice různorodá – od pouhé konzultace až po individuální tréninky na straně druhé. Vše je dáno možnostmi jak časovými tak i samozřejmě finančními. Ale nebojte se, i velice kvalitní příprava dítěte na soutěže nemusí být vždy finančně neúnosná. I jako rodiče se můžete plně zapojit do tréninku Vaší ratolesti, a na rozdíl od většiny ostatních sportů, je to i žádoucí.

  • Termín

    Během celého roku po domluvě s Liborem.

  • Cena kurzu

    Již od 700 Kč za jeden týden vedení tréninku

Kontaktní formulář

Přejít nahoru