fbpx

HoroskolaMamut

Logo_transparent

PÍSKOVCOVÉ SKÁLY

jednodenní kurz lezení po pískovcových skalách

Čím se ale můžeme chlubit, jsou pískovcové skály, které se ve světě nevidí. A doménou českých lezců bylo vždy to, že na nich uměli lézt. A lezeckou techniku na nich získali, nám ve světě vždy záviděli. A věřte mi, že když si pozvete kamaráda ze zahraničí k nám na pískovcové skály, bude s úctou a úžasem koukat, jak se u nás leze.

ZKUSÍTE SI TAKY PÍSKAŘINU?

Máte ideální možnost si to vyzkoušet a začít. Pro specifické lezení na pískovcových skalách není dobré ani žádoucí lézt ve velké skupině. Aby byl výcvik co nejefektivnější, je kurz omezen pouze na max. 4 osoby, min 1 osoba
Odjezd z Prahy 8 hod, návrat do Prahy 19- 20 hod

V ceně je:

 • Doprava z Prahy a zpět
 • Zapůjčení horolezeckého materiálu, lano, sedák, smyčky, jumary, jistítko, helma
 • Instruktor
 • Liborovy poutavé historky nejen o lezení 🙂

Odjezd

Od stanice metra Holešovice, u výstupu Nádraží Holešovice

 • Termín

  • 26.5. 2024

 • Počet účastníků

  max. 4, min. 1 osoby

 • Cena kurzu

  1 osoba 3000,- Pří nákupu kurzu do konce roku 2023 cena 2600,-

 • Instagram

  videa z akce

Kontaktní formulář

Přejít nahoru