fbpx

HoroskolaMamut

Logo_transparent

VELIKONOCE V ARCU - ITÁLIE

Vícedélkové lezení je lezecká disciplína, která je na vrcholu pyramidy skalního lezení. Ten, kdo se umí pohybovat ve vícedélkových cestách už patří k pánům lezcům. 

Kurz je určen pro lezce, kteří už mají zkušenosti s jednodélkovým lezením po skalách. Umí se navázat a znají základy jištění.  

Při lezení vícedélek zažijete neobyčejné okamžiky vysoko ve stěně. Budeme se pohybovat ve stěnách i více jak 300m vysokých. Každý den polezeme cca vícedélkovou cestu cca na půl dne.

 

Samozřejmě zbytek dne můžeme vyplnit lezením kratších cest nebo se domluvit na nějakém výletě po okolí. Velikým bonusem tohoto kurzu je možnost si vzít s sebou kolo, (dodávka je dostatečně velká, abychom do zabezpečeného zavazadlového prostoru uložili kola) a udělat si projížďku po okolí. Již mnoho let praktikuji při lezení v Arcu, kombinaci lezení a kola, ať už silničního či horského. Pro oboje je v oblasti Lago di Garda plno úžasných tras. Naše dodávka je upravena tak, že se v ní dá pohodlně vyspat (skládací postel, nezávislé topení),  takže pokud se domluvíme, nemusíme spát v kempu či apartmánu, a můžeme si užít spaní „na divoko“, jak to praktikuje spousta lezců. Patří to k takovému lezeckému folkloru. Navíc si můžeme večer něco ugrilovat. ☝️

Pokud budete chtít, můžete se ubytovat v kempu či apartmánu, hotelu (toto ubytování není v ceně kurzu). 

Harmonogram:

6. 4. Podle domluvy odpoledne nebo večer odjezd z Prahy Holešovice (parkoviště u metra)

7. 4. Lezení vícedélky + lezení, výlet či kola

8. 4. Lezení vícedélky + lezení, výlet či kola

9. 4. Lezení vícedélky + lezení, výlet či kola 

10. 4. Lezení vícedélky+ lezení, výlet či kola podle domluvy odpoledne nebo večer odjezd z Arca

V ceně máte instruktora, zapůjčení  lezecké výbavy a dopravu.

  • Termín

    6. 4. - 10. 4. 2023

  • Cena kurzu

    4000 Kč / osoba v ceně instruktorské služby a průvodcovské služby. 3000 Kč / osoba v ceně je pouze doprava busem (přenocování v busu, vaření) Zálohu složit na účet: 1027228296/5500 Jako variabilní symbol napište: 30032023 + datum narození.

  • Instagram

    videa z akce

TrenujisLiborem
Čím pojedete
Vícedélkové lezení
Arco - jezero Lago Di Garda
Přejít nahoru