fbpx

HoroskolaMamut

Logo_transparent

VÝSTUP NA KOMÍN

asistovaný výstup na tovární komín 10-19 hod.

Výstup na ventilační komín patří k dalším neobvyklým zážitkům, které ve Staré čistírně odpadních vod nabízíme. Výstup lze uskutečnit v jakémkoliv čase, ve dne i v noci. Není vhodné jej realizovat při deštivém počasí a mrazech. Lze objednat buď jako součást prohlídky či samostatně. Na vrcholu komína je možné nechat se vyfotografovat. Věkové omezení je nastaveno na 18 let, přičemž je výstup možný od 10 let pouze se souhlasem zákonného zástupce.
Ve spolupráci se starou čistírnou odpadních vod zajišťujeme výstup na komín. Zážitková akce a nakonec kdo se nechtěl nikdy podívat, jak to vypadá město z vrcholu komína. Zajímavá akce i pro ferratisty, navíc dolů vás spustíme vnitřkem komína a tam objevíte zajímavé podzemní chodby. Více o výstupu a rezervace najdete na stránkách staracistirna.cz

  • Cena

    na stránkách staracistirna.cz

Kontaktní formulář

Přejít nahoru