fbpx

HoroskolaMamut

Logo_transparent

ŘEŠENÍ KRIZOVÝCH SITUACÍ NA FERRATĚ na Slánské hoře aneb NEŽIJTE VE FALEŠNÉM POCITU BEZPEČÍ

Tenhle kurz nenabízí mnoho horoškol, spíše bych řekl, že jejich jen pár, které mají v nabídce. A přitom je tak důležitý! Kurz, který vám může i zachránit zdraví i dokonce život. Nejde o nic co by jste nezvládli. Naučíme vás jak se dá na ferratě zabezpečit, tak, že neupadnete ani centimetr, že překonáte úseky, na které už vám nezbývá síla v rukou. Naučíte se bezpečně zajistit slabšího kolegu či dítě. A to jak se bezpečně vrátit z ferraty i třeba se zlomenou rukou. Samozřejmě, že se můžeme sejít až na Slánské hoře. Ale pokud pojedete s námi z Prahy máte cestu v ceně kurzu.

V CENĚ JE:
 • doprava z Prahy a zpět
 • zapůjčení ferratového vybavení
 • helma, úvazek, jistící set, odsedávka,
 • instruktor
 • počet účastníků 4 osoby
 • doba trvání kurzu cca 4 hodiny
 • Cena

  2 500 Kč

 • Termín

  Termíny kurzu najdete v KALENDÁŘI AKCÍ

 • Instagram

  sledujte nás na Instagramu

Kontaktní formulář

Přejít nahoru