fbpx

HoroskolaMamut

Logo_transparent

ZÁCHRANA A ŘEŠENÍ KRIZOVÝCH SITUACÍ NA FERRATĚ - JEDNODENNÍ KURZ pouze ve všední dny

Kurz záchrany na ferratě mnoho horoškol nenabízí. A přitom je tak důležité si umět pomoct a nebo pomoct svému partnerovi v nouzi. Nejde o nic co by jste nezvládli. Naučíme vás jak se dá na ferratě zabezpečit tak, že neupadnete ani centimetr, že překonáte úseky, na které už vám nezbývá síla v rukou. Naučíte se bezpečně zajistit slabšího kolegu nebo dítě. A to jak se bezpečně vrátit z ferraty i třeba se zlomenou rukou.

Tento kurz probíhá pouze ve všední dny a to na Slánské hoře. Tím, že na českých ferratách je o víkendech často „narváno“ nejdou kurzy záchrany v tyhle dny provádět. Prostě si nemůžeme dovolit blokovat ferratu. Aby jednodenní kurz splnil to co se od něj očekává a to je doopravdy naučit klienta záchraně. Je určen pouze pro jednotlivce po dohodě možno i dvojici.

CENA:
 • 1 osoba 2 500,-
 • 2 osoby 3 500,-
TERMÍNY:

každý všední den po domluvě ( mimo červenec a srpen). Začátek cca v 8 hod konec v 14,30hod Zavolejte na 777 156 755 nebo napište, termín určitě domluvíme.

Při nákupu kurzu do konce roku 2023 cena:

 • 1 osoba 2 300,-
 • 2 osoba 3 000,-

Odjezd

Od stanice metra Holešovice, u výstupu Nádraží Holešovice

 • Cena

  • 1 osoba 2 500,-
  • 2 osoby 3 500,-

 • Termín

  všední dny po domluvě

 • Instagram

  videa z akce

Kontaktní formulář

Přejít nahoru